Atelier Sportu – O nas

Siła biegowa
21 marca 2020
Pomiar czasu
4 marca 2023
Siła biegowa
21 marca 2020
Pomiar czasu
4 marca 2023

Szanowni Państwo,
Nasz zespół tworzą ludzie, którzy całe swoje życie związali z biegami długodystansowymi. Mieliśmy okazję wiele razy startować zarówno jako wyczynowi zawodnicy, jak i amatorzy. Z miłości do biegania, sami zorganizowaliśmy wiele imprez sportowych, które cieszyły się wielkim powodzeniem. Zaufali nam zarówno amatorzy jak i zawodnicy wyczynowi.
W 2020 roku jako jedyna firma podjęliśmy się zorganizowania Mistrzostw Polski w Maratonie, które w ocenie zarówno PZLA, jak i zawodników były przygotowane na najwyższym poziomie.

Atelier Sportu - specjalizuje się w pomiarze czasu na imprezach sportowych. Od wielu lat jesteśmy związani z działalnością sportową, rywalizując na najwyższym poziomie w biegach długich jako zawodnicy i przypatrując się " od kuchni" metodą, pomiaru czasu wraz z tajnikami organizacji imprez biegowych. Tak zdobyte doświadczenie  pozwala nam sprawnie działać w organizacji i współorganizacji zawodów sportowych.

Pomiar czasu to nie praca to nasza pasja, dlatego w każdy bieg angażujemy się aby był coraz lepszy i mógł się rozwijać.
Na każdym etapie współpracy aktywnie uczestniczymy i pomagamy w organizacji imprezy sportowej aby stała na najwyższym organizacyjnym i sportowym poziomie. 

Pomiar przeprowadzamy na najwyższej ocenianych systemach pomiarowych Posiadamy najnowocześniejszy system do elektronicznego pomiaru czasu oparty na chipach RFID i matach rozkładanych na linii startu i mety.

Używany przez nas elektroniczny system pomiarowy był testowany na największych imprezach biegowych, mierzył czas i sprawdził się na największych oraz najbardziej prestiżowych maratonach na świecie min. na New York City Marathon i Paris Marathon oraz największe maratony w Polsce.